Afgelopen vrijdag is de Jan Linders aan de Raadhuisstraat 7 in Bergen (winkelcentrum Mosaïque) om 13:00 uur tijdelijk dicht gegaan om daarna weer open te gaan als een Albert Heijn Jan Linders.
De winkel wordt op dinsdag 29 augustus om 16.00 uur feestelijk geopend door het vertrouwde winkelteam. Supermarktmanager Ivo Leushuis: “Wij nodigen al onze klanten van harte uit om bij de opening aanwezig te zijn en onze Albert Heijn Jan Linders meteen zelf te ervaren.”
Jan Linders Supermarkten en Albert Heijn kondigden eind vorig jaar aan te gaan samenwerken, waarbij het familiebedrijf Jan Linders verder gaat als franchiseondernemer van Albert Heijn. Dit betekent dat Jan Linders eigenaar blijft van de winkels die zij gaat ombouwen naar de Albert Heijn-formule en dat zij deze zelfstandig blijft exploiteren. De medewerkers die werkzaam zijn in deze winkels blijven in dienst bij Jan Linders.
De nieuwe Albert Heijn Jan Linders in Bergen is een van de eerste winkels die wordt omgebouwd. Klanten zien dinsdag 29 augustus een vernieuwde supermarkt waarin al het lekkere van Albert Heijn is aangevuld met het beste van Jan Linders. De winkel biedt veel nieuwe producten en diensten, heeft het vertrouwde voordeel en producten van het bekende ‘Onze Trots’-assortiment.
Tijdens de verbouwing kunnen klanten terecht bij Jan Linders-winkels in de buurt: Burgemeester de Weichshavenstraat 1 in Wanssum en Het Straatje 1 in Gennep. Vanaf dinsdag 29 augustus om 16.00 uur staan de medewerkers in Bergen weer vol enthousiasme klaar. Ivo Leushuis: “We kijken er naar uit om onze klanten te ontvangen in onze nieuwe winkel. Kom langs en vier de opening gezellig met ons mee. Er zijn speciale openingsaanbiedingen, de eerste 500 klanten krijgen een leuke verrassing en je kunt op de foto met een levensgrote hamster.”