De Elsbeek in Geleen wordt opnieuw ingericht. De bereikbaarheid van de woningen en het parkeren worden verbeterd. Het pleintje voor de woningen wordt verhoogd. Daardoor zijn de trappen bij de woningen niet meer nodig.
Vanaf 3 april worden de bereikbaarheid en het parkeren in de Elsbeek verbeterd. De bestrating wordt vernieuwd en het regenwater kan straks sneller weg door het vernieuwen van de putten. Een deel van het plein voor de woningen wordt hoger gemaakt. Daarmee komen de voordeuren op gelijke hoogte te liggen met het plein en zijn de trappen niet meer nodig. Deze plannen zijn samen met de inwoners gemaakt.
Planning
De werkzaamheden starten op maandag 3 april. Waarschijnlijk zijn de werkzaamheden half mei klaar. Deze data hangen altijd af van het weer en van onverwachte situaties.
Ontwerp
In dit filmpje kunt u het ontwerp bekijken: