Dinsdag 26 juli tussen 15.45 uur en 16.00 uur is een bestuurster seksueel geïntimideerd op de A76 ter hoogte van Schinnen-Spaubeek-Geleen in de richting van knooppunt Kerensheide.
Dat bracht de politie dinsdag naar buiten. Door inzittenden van een witte bestelbus werden seksueel getinte gebaren gemaakt naar het slachtoffer. De witte bestelbus reed met een snelheid van ongeveer 100 kilometer per uur in dezelfde richting als het slachtoffer.
Op enig moment is er iets uit het raam van de bestelbus gegooid in de richting van de bestuurster, waardoor het raam aan de bestuurderszijde kapot ging tijdens het rijden. De vrouw is veilig kunnen stoppen en ongedeerd, maar wel hevig geschrokken. De bestelbus is doorgereden richting België of Maastricht.
De politie is op zoek naar getuigen van dit bizarre incident. Heb jij iets gezien? Meld dit dan telefonisch via 0900-8844.