In Sittard is woensdag rond 08.15 uur een gaslek ontstaan op de Milaanstraat, bij het Fortuna-stadion.
De hulpdiensten rukten massaal uit. Uit voorzorg werden de leerlingen van Leeuwenborg, Dacapo en Arcus geëvacueerd. Ook het gebouw van Fitland werd ontruimd. Het gaslek was ontstaan bij werkzaamheden.
Rond 10.30 uur werden de panden weer vrijgegeven. De situatie is weer veilig. Enexis voert wel nog reparatiewerkzaamheden uit aan de gasleiding.
Gasleiding Milaanstraat Sittard geraakt. Hulpdiensten aanwezig
— Brandweer Z-Limburg (@brwzuidlimburg) 26 september 2018
Situatie weer veilig rond Milaanstraat. Scholen complex en Fitland vrijgegeven. Hulpdiensten gaan huiswaarts. Enexis voert wel nog reparatie werkzaamheden uit aan gasleiding.
— Brandweer Z-Limburg (@brwzuidlimburg) 26 september 2018
Vandaag (woensdag 26-9) is het onderwijsgebouw in de Sportzone aan de Milaanstraat gesloten i.v.m. gaslek.https://t.co/TM9AvnhK8Q https://t.co/TM9AvnhK8Q
— CIOS Sittard Venlo (@CIOSsittard) 26 september 2018