De zoektocht naar de eigenaar van een gevonden Rolex-horloge heeft een bijzondere ontknoping gekregen.
Begin deze week plaatste de politie een bericht op sociale media over een Rolex-horloge. Het horloge was door agenten gevonden in een steegje. De politie wilde graag in contact komen met de eigenaar omdat het een zeer waardevol object bleek te zijn. Volgens de expert was dit horloge een echt exemplaar en was de startprijs meer dan 41.000 euro.
Een dag nadat het bericht op sociale media was verschenen, meldde de eigenaar, een 26-jarige Heerlenaar, zich bij de politie met een certificaat en het doosje van het horloge. Hij claimde dat hij het horloge op straat in beschonken toestand was verloren. Omdat de politie graag wat uitgebreider in gesprek wilde gaan en het aankoopbewijs nog even wilde zien, werd een vervolgafspraak gemaakt.
Een dag later werd hij echter opgepakt voor het in bezit hebben van een grote partij XTC. De combinatie van dit strafbare feit met het bezit van een zeer duur horloge, deed de politie vermoeden dat deze centjes niet helemaal eerlijk waren verdiend. De drugs en het horloge zijn dan ook in beslag genomen. Naast het drugsonderzoek wordt de man nu ook verdacht van witwassen.