Vanaf zaterdag 21 juli neemt het Laurentius Ziekenhuis Roermond de nieuwe hoofdingang in gebruik.
Deze is bereikbaar via de Oranjelaan, zowel voor auto’s, fietsers als voetgangers. De huidige hoofdingang aan de Mgr. Driessenstraat sluit maandag 23 juli.
Om te parkeren kunt u gebruik maken van de toegang aan de Oranjelaan. Hier is tevens een ingang voor fietsers en voetgangers gecreëerd. Een nieuwe fietsenstalling wordt gevestigd voor de nieuwe hoofdingang op het terrein. Naast de nieuwe hoofdingang heeft u ook nog toegang tot het ziekenhuis via de polikliniekingang.
Nieuwe bewegwijzering
Vanaf de nieuwe hoofdingang is zaterdag 21 juli ook een nieuwe bewegwijzering actief. Alle poliklinieken en afdelingen hebben een nieuw nummer gekregen. We passen dit op onze website, in folders, afspraakbrieven en afspraakherinneringen aan. In de eerste weken zullen er vrijwilligers aanwezig zijn in de nieuwe entreehal en bij de polikliniek-ingang om iedereen te helpen bij het vinden van de weg.