Afgelopen zaterdag opende de officiële Max Verstappen pop-up shop in Designer Outlet Roermond. De populariteit van Max Verstappen is enorm en blijft enkel stijgen. Om de vraag naar Max Verstappen-merchandise aan te kunnen, opent het derde officiële verkooppunt van de tweevoudig Formule 1-wereldkampioen in Roermond.
Naast een display van een aantal unieke Max Verstappen race-items, waaronder zijn helm, biedt de pop-up een ruim assortiment aan van de officiële Max Verstappen en Red Bull Racing merchandise met kortingen tot wel 75%.
Max is enthousiast over de pop-up shop: “De steun van mijn fans vanuit heel Nederland is geweldig. Het is super dat zij nu ook in Roermond terechtkunnen.”
Opening L’Oréal, Fabienne Chapot en Philipp Plein Sport
Naast de Max Verstappen pop-up in Designer Outlet Roermond, vinden er nog meer openingen plaats deze maand. Zo opent op 24 mei de nieuwe L’Oréal winkel met parfums van Ralph Lauren en Saint Laurent. De New Balance store is vergroot en heeft een vernieuwde uitstraling. En ook Philipp Plein Sport en Fabienne Chapot openden onlangs hun deuren in Designer Outlet Roermond.
Hemelvaart
Tijdens Hemelvaart shop je extra lang vanwege de Late Night Shopping dagen van 18 tot en met 21 mei. Designer Outlet Roermond is tijdens deze dagen geopend van 09.00 uur – 22.00 uur. Naast de verlengde openingstijden zijn er vele aanbiedingen met kortingen tot wel 70% op de outlet prijs.
