Grieks restaurant Irodion Roermond aan de Zwartbroekstraat heeft na dagen van vernielingen dinsdag de deuren noodgedwongen gesloten.
De afgelopen carnavalsdagen zijn onder andere de volgende dingen kapot gemaakt:
- Stoelen
- WC-brillen
- Delen van kranen
- Plantenpotten
- Terrasstoelen
- Terrastafels
- Lampen
“Wij vinden het ronduit schandalig dat mensen zich kennelijk als beesten gedragen op dagen waar wij het voor iedereen goed en gezellig willen maken. Jullie zijn te gast bij ons, dit zijn dingen die thuis ook niet gebeuren. Waarom hier wel? Blijf met je handen van andermans spullen af. Wij zijn er zelfs over na aan het denken volgend jaar onze deuren gesloten te houden tijdens de carnaval”, aldus de eigenaren van het restaurant op Facebook.
Dinsdag is de horecazaak gesloten zodat de schade hersteld kan worden die sommige gasten hebben aangericht. “Voor degene die zich wel gedragen hebben, respect en geduld hadden en het een gezellig feestje hebben gemaakt: BEDANKT!”, besluiten de uitbaters van het restaurant.